Tekatron – Mühendislik

Hakkımızda

Videoyu oynat

Hakkımızda

Tekatron; başarısını ürünün niteliğinde, motivasyonunu müşteri memnuniyetinde arayan bir teknoloji ve mühendislik firmasıdır.

Tekatron ekibi, makine, elektrik-elektronik, endüstri, imalat mühendisliği gibi alanlardan bir araya gelmiş mühendislerden oluşmaktadır.

Firmamız, Teknopark Ankara yerleşkesinde mühendislik ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir. Üretim faaliyetlerimiz İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmektedir. 1400 m2’lik alanda ofislerimiz ve üretim alanlarımız yer almaktadır.

Firmamız 2020 tarihinde 6.’sı düzenlenen TOBB Türkiye 100, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri listesinde 37. sırada yer alarak büyüyen ekip ve artan iş hacmi ile yakalanan başarıyı daha üst sıralara taşımayı hedeflemektedir.

Büyüme Stratejileri ve Kilit Değerler

Firmamız hizmet verdiği sektörlerin kapsamına giren ulusal ve uluslararası dokümantasyon, mühendislik, imalat ve kalifikasyon standartları doğrultusunda projelerimizin konfigürasyon yönetimi faaliyetlerini gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini bütünüyle yerine getirmeyi hedeflemektedir.

Kurumsal Yapıyı Muhafaza

Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana devam eden kurumsal
yapı düşüncesini muhafaza etmekte ve büyüme sürecini
kurumsal yapısını güçlendirecek stratejik plan ve hedefler
çerçevesinde gerçekleştirmektedir.